Porady behawioralne

Zachowanie Twojego psa Cię niepokoi?

Jako dyplomowany behawiorysta zwierzęcy posiadam odpowiedni warsztat aby spróbować Ci pomóc rozwiązać problemy Twoje i Twojego podopiecznego.

W czym mogę pomóc:
• lęk separacyjny
• agresja o różnym podłożu
• lękliwość
• ucieczki
• pierwsze dni w nowym domu po adopcji
• porady behawioralne i testy dla szczeniąt

Jak wygląda konsultacja?

Konsultacja odbywa się w domu u klienta i trwa około 1 do 2 godzin, najlepiej, jeżeli w domu są obecni wszyscy domownicy, którzy mają styczność z psem.

W trakcie konsultacji behawioralnej zostaje przeprowadzona rozmowa z opiekunem dotycząca zgłaszanego problemu, relacji psa z ludźmi i innymi zwierzętami, przebytych chorób, diety, codziennego życia psa oraz innych czynników mogących wpłynąć na dane zachowanie lub proces terapeutyczny. Na końcu spotkania opiekun otrzymuje wstępny program terapii zachowania, szczegółowy zaś wysyłam mailem w ciągu kilku kolejnych dni.

Po około 2 tygodniach umawiamy spotkanie mające na celu podsumowanie działań lub jeśli to koniecznie omówienie dalszego postępowania

Ze względu na dobro zwierząt oraz etykę zawodową nie udzielam porad drogą e-mailową lub telefoniczną.

Jeżeli planujesz zakup szczenięcia lub adopcję psa zapraszam, chętnie odpowiem na Twoje pytania, rozwieję wątpliwości, bo wiadomo nie od dziś, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

porady behawioralne

Kontakt z Nami

 

HUNDO
ul. Tuwima 8
38-300 Gorlice

tel. 600 750 759
email: hundo.k.krok@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress